Kim jestem

Szeroko pojęty HR i wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, w których większość kadry kierowniczej nie do końca się odnajduje. Instrumentalne traktowanie pracowników czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to zaledwie niektóre grzechy, jakie niejednokrotnie można zobaczyć w dużej ilości firm.

Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie wśród załogi i pracowników do najlepszych nie należą, to chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować wszelkie działania.

Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni w dalszym ciągu rozszerzałam swoją wiedzę, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy też mediacji i negocjacji.

Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Współpracuję zarówno z wieloma prywatnymi firmami, ale też z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Wspieram podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.

Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w branżowych pismach.

Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów będą dla mnie niezwykle istotne. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad a także ulepszam procesy HR. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.